Натисніть на номер, щоб зателефонувати x
+38-066-673-12-98
Натисніть на номер, щоб зателефонувати x
+38-067-946-22-17
Натисніть на номер, щоб зателефонувати x
+38-0342-52-71-31
Натисніть на номер, щоб зателефонувати x
+38-0342-52-76-66
Терапевт - Клініко-діагностичний центр

Терапевт

Терапевт це – один із найбільш задіяних спеціалістів в галузі медицини. Високий запит на послуги терапета визначається тим, що профіль його роботи достатньо широкий. Спеціаліст даної галузі практикує діагностику та лікування цілого комплексу захворювань внутрішніх органів, серцево-судинної системи та інші. Звернувшись до нашого Центру, Ви отримаєте потрібні рекомендації та пройдете обстеження у кращих спеціалістів. Що лікує терапевт Спеціалізація терапевта включає в себе лікування встановленого переліку захворювань. До них відносять гострі респіраторно – вірусні інфекції. Також терапевт проводить діагностику серцево – судинних захворювань: вегетосудинна дистонія, артеріальна гіпертензія, ішемія, гіпертонія, деяких захворювань крові.

Часто в терапевтичній практиці доводиться діагностувати захворювання шлунково-кишкового тракту, дихальної системи та алергічних станів. Додаткові функції лікаря – терапевта Терапевт не тільки лікує захворювання які безпосередньо відносяться до його спеціалізації. Він виконує ще й інформативну функцію. До нашої клініки не одноразово звертаються клієнти, які погано себе почувають. Зазвичай, така людина не може сама виявити причину нездужання, якщо вона не очевидна, як наприклад при травмі. В такому випадку необхідні якісне обстеження та професійний огляд. Саме для таких клієнтів у нашому Центрі працює лікар загальної практики сімейної медицини. Він допоможе визначити причину поганого самопочуття, призначить необхідний комплекс діагностичних обстежень, та за відсутності у Вас лікуючого лікаря призначить лікування. Консультації терапевта відіграють важливе психологічне значення для клієнта, так як допомагають йому більше дізнатись про своє захворювання, про методи його лікування, відкинути навіяний страх та в кінцевому результаті отримати хороше самопочуття та настрій.

Ще одна функція, яку відіграє терапевт – координатор. Вислухавши Ваші скарги, проаналізувавши симптоматику та з’ясувавши причину поганого самопочуття, терапевт скоординує Вас до профільного спеціаліста: отоляринголога, невропатолога, ендокринолога, кардіолога та ін., який в свою чергу призачить необхідні дообстеження, встановить кінцевий діагноз та порекомендує лікування. І останню функцію, за яку відповідають терапевти нашої Клініки – це диспансерне спостереження за кожним клієнтом з хронічними захворюваннями. Лікар веде спостереження за станом Вашого організму в періоди загострення чи ремісії хвороби шляхом лабораторного контролю та додаткових методів обстеження. Всім відомо, що захворювання краще попередити ніж лікувати. Лікарі Центру, радять проходити диспансерне спостереження два рази на рік.

Пам’ятайте! Якщо у Вас з невідомих причин виникли дискомфорт чи біль у тілі – невідкладаючи зверніться до найближчого лікаря!

Своєчасна діагностика – запорука вдалого лікування та швидкого одужання!