Натисніть на номер, щоб зателефонувати x
+38-066-673-12-98
Натисніть на номер, щоб зателефонувати x
+38-067-946-22-17
Натисніть на номер, щоб зателефонувати x
+38-0342-52-71-31
Натисніть на номер, щоб зателефонувати x
+38-0342-52-76-66
Про КДЦ - Клініко-діагностичний центр

Про КДЦ

Головна Про КДЦ

Матеріально – технічна база „КДЦ” є найкращою в західному регіоні. Ми використовуємо апаратуру таких відомих фірм як „SIEMENS”, „KARL STORZ”, „STRIKER”, „SORING” та інші. До послуг наших клієнтів лікувальні та діагностичні кабінети: ендоскопічний, УЗ – діагностики, терапевтичний, гінекологічний та інші. Обстежать та призначать лікування такі лікарі як: кардіолог, ендокринолог, уролог, гінеколог, педіатр, терапевт, стоматолог, мамолог, хірург, невропатолог. Кожен з кабінетів клініки по своєму унікальний в облаштуванні сучасною лікувальною та діагностичною апаратурою.

При необхідності можна провести діагностику організму на обладнанні, що дозволяє пацієнту спостерігати за процесом обстеження, а при бажанні записати його на магнітні носії. З появою в „КДЦ” комп’ютерного томографа, лікарі отримали один з цінних методів рентгенологічного обстеження багатьох органів і систем. Самі унікальні можливості КТ продемонструвала в діагностиці захворювань головного мозку, хребта, паренхіматозних органів черевної порожнини, легень та інш. Встановлений спіральний комп’ютерний томограф „SOMATOM” фірми „SIEMENS” дозволяє отримати не тільки двовимірне (плоске) зображення, а й тривимірне (об’ємно – просторову реконструкцію). Це дало можливість подивитись і обстежити орган зі всіх сторін.

В нашому Центрі встановлений мамограф „MAMMOMAT – 1000″. Цей апарат відноситься до останнього покоління розробок даного обладнання відомого німецького виробника. На ньому проводиться точна діагностика пухлин, мастопатій та фіброаденом, що утворились в молочній залозі. Мамографія допомагає виявити пухлини на ранніх стадіях розвитку, коли її розмір не перебільшує 2 мм. Така високоточна діагностика дозволила корегувати лікування та вирішувати проблему консервативним шляхом.

Ультразвуковий метод діагностики займає в „КДЦ” одне з перших місць. Обстеження проводиться на ультразвукові установці „SIEMENS SONOLINE” з великим набором датчиків для обстеження внутрішніх органів, серцево – судинної системи, периферичних судин (вен та артерій), молочної, щитоподібної та статевих залоз, м’яких тканин (м’язів та підшкірної клітковини), гінекологічного та акушерського обстеження пацієнтів. Також у клініці можна провести нейросонографію (огляд головного мозку, судин через незарощене тім’ячко) новонародженим дітям спеціальним УЗ – датчиком.

Гінекологічний кабінет обладнаний гістеро – , та кольпоскопом , в якому встановлений єдиний на західні Україні аргонно – плазмовий коагулятор провідної німецької фірми „ZORING”. Аргонова коагуляція являє собою новий метод в лікуванні ерозій шийки матки та доброякісних пухлинних процесів статевих органів. Це безконтактний, швидкий та точний і з найменшою травматизацією тканин метод. При даному втручанні скорочується як час операції так і післяопераційне загоєння ран та ерозій, без ускладнень та інфекцій. В функціонуючому урологічному кабінеті можливе проведення малоінвазивних діагностичних урологічних втручань на високоточному та безпечному обладнанні.

В Центрі працює гастроентерологічний кабінет, в якому встановлено новітній гастроінтестіновідеоскоп з багатофункціональним 5,5 – мм зондом, самим тонким із всіх, що застосовують в практиці. Завдяки цьому процедура легко переноситься клієнтами будь-якого віку.

В „КДЦ” працює клініко – діагностична лабораторія. Завдяки новітній апаратурі та реактивам провідних вітчизняних та закордонних фірм „ Leica Microsystems” ,”Olimpus”, „Humens”, різним наборам для лабораторної експрес діагностики, лікарі мають можливість отримати повну інформацію про стан здоров’я клієнта. Лабораторна діагностика медичного центру включає в себе клінічні, біологічні та імуноферментні методи дослідженя. В нашій лабораторії проводяться цитологічні та патоморфологічні обстеження будь-якого біопсійного або операційного матеріалу. Крім цього, ми перші в нашому регіоні ввели в практику імуногістохімічний метод лабораторного аналізу, який визначає доцільність призначення гормональної терапії онкохворим.

В своїй роботі лікарі використовують тільки одноразовий медичний інструментарій та розхідні матеріали, що гарантує безпеку клієнта та виключає імовірність зараження ВІЛ інфекцією, гепатитом та іншими захворюваннями.

Важливим підрозділом в „КДЦ” є хірургічне відділення, в якому сконцентрований цілий арсенал обладнання для проведення як традиційних так і малоінвазивних оперативних втручань. Операційна обладнана сучасним багатофункціональним столом, безтіньовими лампами, комплектом обладнання для лапароскопічних втручань. Анестезіологічне забезпечення операційної проводиться з використанням обладнання німецької фірми „DRAGGER”, що забезпечує високу якість анестезії з максимально комфортним для пацієнта перебігом післяопераційного періоду.

Клініко–Діагностичний Центр – друга клінічна установа України, що запровадила в практику ізофурановий наркоз, який немає побчіних ефектів та є більш безпечним для клієнта. Післяопераційний період починається у двомісних палатах стаціонару. У Вашому використанні комфортабельні багатофункціональні ліжка, телевізор, холодильник, кімната особистої гігієни та цілодобовий догляд медичного персоналу.

Стоматологічний кабінет обладнаний надсучаною технікою фірми “SIRONA”, яка дає можливість клієнту побачити стан ротової порожнини, пошкоджений зуб та інші дефекти.Тут Ви зможете провести професійну чистку зубів, яка якісно та безболісно видаляє надясневі, підясневі та міжзубні відкладення. Для точної діагностики при пломбуванні кореневих каналів, стоматологи нашого Центру використовують цифрову рентгендіагностику. Вона складається із цифрового радіовізіографа, який дає в 10 разів менше опромінення ніж звичайний плівковий рентген аппарат і не завдає шкоди клієнтам будь – якої вікової категорії.

Діяльність „КДЦ” спрямована на те, щоб забезпечити людей висококваліфікованим медичним обслуговуванням та сприяти покращенню здоров’я нації.

Наші ліцензії та сертифікати