Реабілітаційний центр

Home Реабілітаційний центр

Ми можемо запропонувати широкий спектр реабілітаційних послуг, котрі ми впевнені стануть у нагоді для комплексного лікування ваших пацієнтів. Наші спеціалісти з радістю допоможуть в процесі лікування, а при потребі розроблять план реабілітаційних заходів індивідуально для кожного пацієнта та для кожного клінічного випадку.

В вашому арсеналі і до ваших послуг фізіотерапевтичний кабінет обладнаний сучасними приладами радіальної ударно-хвильової терапії та бездротової міостимуляції Американської компанії Chattanooga та Швейцарської компанії Shtorz medical, що стануть незамінними помічниками в лікуванні різноманітних нозологій та володіють чудовою доведеною клінічною ефективністю.

Також раді повідомити, що ми розширили комплекс послуг фізіотерапевтичного кабінету, а саме тепер для ваших послуг в наявності  наступні процедури:

  • Гальванізація ( електрофорез)
  • Дарсонваль
  • Парафін
  • Пресо терапія
  • Вакумно-роликовий масаж

Що без сумніву стануть надійними помічниками в комплексному лікуванні ваших пацієнтів!

Також в нашому центрі відкрито реабілітаційну кімнату оснащену всім необхідним інвентарем для проведення лікувальної фізкультури та інших реабілітаційних заходів. ( шведська стінка, профілактор Євмінова, спорт інвентар та ін.) а також присутня підвісна кінезіотерапія Redcord де ми маємо змогу проводити корекцію, лікування та профілактику захворювань опрно рухового апарату або розробляти та відновлювати пацієнтів після травм та оперативних втручань.

Також пропонуємо Вам послуги класичного, лікувального , оздоровчого, лімфодренажного та інших видів масажу, що стануть незамінними та прийемними для ваших пацієнтів помічниками в комплексному лікувальному процесі.