Наші спеціалісти

Home Team Чурпій Ігор Костянтинович

Чурпій Ігор Костянтинович

судинний хірург, доктор медичних наук

Доктор медичних наук, професор кафедри хірургії Івано-Франківського національного медичного університету, лікар-хірург вищої категорії, стаж роботи 27 років.

В 1994 році закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова, за спеціальністю “Лікувальна справа” з присвоєнням кваліфікації лікаря. Кандидат медичних наук з 2003 року. Дисертацію на тему “Хірургічний регіонарний метод лікування гнійно-некротичних процесі при діабетичних ангіопатіях нижніх кінцівок” за спеціальністю 14.01.03.– хірургія, захистив в спеціалізованій Вченій раді Львівського державного медичного університету ім. Данила Галицького.

Доктор медичних наук з 2015 року. Дисертацію на тему “Хірургічне лікування та реабілітація хворих на перитоніт залежно від патогномонічних факторів ризику та прогнозування перебігу захворювання” за спеціальністю 14.01.03. – хірургія, захистив в спеціалізованій Вченій раді в Вінницькому медичному університеті ім. М.І. Пирогова МОЗ України.

З 01.04.2016 р. – по даний час – професор кафедри хірургії Івано-Франківського національного медичного університету.

Стаж за спеціальністю 27 років. З 2009 року маю “Вищу” кваліфікаційну категорію по хірургії.

Автор 210 наукових праць, автор 18 патентів України на корисну модель, 12 раціоналізаторських пропозицій, співавтор 2 методичних розробок, 3 навчально-методичних посібників, 1 монографії.

Діяльність:

  • ургентні та планові оперативні втручання;
  • відкрита хірургія органів черевної порожнини
  • лапароскопічна хірургія
  • малоінвазивні операції