Судинний хірург

Home Поліклініка Судинний хірург

Важливим підрозділом в „КДЦ” є хірургічне відділення, в якому сконцентрований цілий арсенал обладнання для проведення як традиційних так і малоінвазивних оперативних втручань. Такі операції здійснюються через маленький розтин у шкірі (1-1,5 см) з використанням системи хірургічних відеокамер. Це допомагає зменшити травмування тканин, крововтрату та скоротити післяопераційний період і суттєво прискорити відновлення. Так у більшості випадків вже через 1,5 дні після такої операції клієнт може виписатися додому.

Постійний лабораторний моніторинг життєво важливих показників дає можливість оперативно відреагувати на будь-які зміни стану Вашого організму, скорегувавши призначення в разі необхідності. Операційна обладнана сучасним багатофункціональним столом, безтіньовими лампами, комплектом обладнання для лапароскопічних втручань. Анестезіологічне забезпечення операційної проводиться з використанням обладнання німецької фірми „DRAGGER”, що забезпечує високу якість анестезії з максимально комфортним для пацієнта перебігом післяопераційного періоду. Клініко – діагностичний центр – друга клінічна установа яка запровадила ізофурановий наркоз, який в світі визнано найбільш керованим та найменш токсичним. Він практично не має побічних дій, після нього хворий прокидається в запланований лікарем момент.

Післяопераційний період клієнти проводять у зручних затишних палатах, у кожній з яких є ванна кімната, телевізор і холодильник. Палати обладнані функціональними ліжками з пультом керування, тому Ви самі можете змінювати положення тіла. За кожним клієнтом закріплюється індивідуальний сестринський догляд. Післяопераційне відновлення кожного клієта, вимагає мобілізації сил організму. Тому лікар-дієтолог розробляє індивідуальну схему харчування. Приготування їжі також здійснюється з урахуванням Ваших побажань.

Наші судинні хірурги