Натисніть на номер, щоб зателефонувати x
+38-066-673-12-98
Натисніть на номер, щоб зателефонувати x
+38-067-946-22-17
Натисніть на номер, щоб зателефонувати x
+38-0342-52-71-31
Натисніть на номер, щоб зателефонувати x
+38-0342-52-76-66
Судинний хірург - Клініко-діагностичний центр

Судинний хірург

Головна Поліклініка Судинний хірург
krysavm

Криса Василь Михайлович

професор, доктор медичних наук, судинний хірург вищої категорії

Судинний хірург (ангіолог, флеболог) займається лікуванням захворювань кровоносних та лімфатичних судин, зокрема:

  • Варикозна хвороба та мальформації (сплетення) судин на всіх стадіях – від косметичних проявів у вигляді «судинних зірочок» до розвитку виразок;
  • Тромбози вен верхніх і нижніх кінцівок, посттромботичний синдром;
  • Порушення артеріального кровообігу (облітеруючий атеросклероз і ендартеріїт, діабетична ангіопатія, хвороба і синдром Рейно та інші);
  • Порушення лімфотоку верхніх та нижніх кінцівок – лімфостаз, слоновість;
  • Порушення кровотоку та лімфотоку після перенесеної коронавірусної хвороби – посткоронавірусний синдром.

В клініці вперше в області з 2007 року почали оперувати варикозну хворобу з використанням малоінвазивних лазерних технологій, які відносять до категорії «хірургії одного дня» і «офісної хірургії». На сьогодні у нас найбільший клінічний досвід з використанням даних операцій.

При облітеруючих захворюваннях артерій кінцівок пропонуємо малоінвазивний метод відновлення кровотоку в закупорених судинах під комп’ютерно-томографічним контролем. Операція відноситься до «хірургії одного дня». Її розробив вперше в Україні проф. В.М. Криса у 1994 році. Втручання спасає від ампутації ноги у 80-85% хворих з декомпенсованим артеріальним кровотоком.

У 2020 році в клініку почали часто звертатись хворі, які після коронавірусної хвороби не могли повернутись до звичного режиму життя. Вони вийшли з гострого періоду хвороби, але їх турбували порушення функції органів і систем, які не давали їм нормально жити і працювати. Нами розроблено комплексне лікування, яке прискорює реабілітацію даної категорії хворих.