Стоматолог

Home Поліклініка Стоматолог

Посмішка – це один з важливих елементів в спілкуванні з людьми, так звана „візитна картка” кожного з нас. Вона відображає впевненість в собі, любязність, задоволення, радість, а також спонукає співрозмовника на приємний діалог.

Саме тому, її невід’ємною частиною є здорові зуби, адже навіть незначні дефекти, можуть привести до замкнутості та невпевненості в собі. Для того щоб Ваші зуби завжди були здоровими, а посмішка сяючою, Ми створили всі умови для ефективного діагностування та лікування захворювань ротової порожнини. Фахівці стоматологічного кабінету працюють на сучасній стоматологічні установці фірми Sirona, що обладнана інтраоральною камерою. Це дозволяє лікарю з максимальною точністю бачити стан зубів та стежити за процесом лікування на всіх його стадіях.

Для професійної гігієнічної чистки зубів, в КДЦ є ультразвуковий скалер, який якісно та безболісно видаляє надясневі, підясневі та міжзубні відкладення.. даних і може бути відновлене. Ми цінуємо своїх клієнтів, тому турбуємось про їх безпеку та здоров’я.

В стомалогоічному кабінеті Клініко-Діагностичного Центру все стерильно чисто.

Невід’ємним атрибутом стоматологів є стерилізаційна камера та пакувальна машина. В такій камері для кожного клієнта готується індивідуальний стерильний пакет інструментів, який відкривають безпосередньо перед оглядом. Всім відомо, що дитяча посмішка є найвищою винагородою для батьків про виявлену турботу. Тому, окрім широкого спектру стоматологічних послуг для дорослих, фахівці пропонують ряд процедур для маленьких відвідувачів нашого Центру.

До Ваших послуг:

 1. Профілактика стомат. захворювань
 2. Гігієна порожнини рота за допомогою п’єзоскалером та апаратом „Air Flow”
 3. Ендодонтичне лікування
 4. консультація та поради від лікаря – стоматолога, огляд ротової порожнини інтраоральною камерою
 5. професійна чистка зубів на апараті „Air Flow”
 6. ендодонтичне лікування
 7. лікування періодонтиту, гінгівіту,
 8. відновлення жувальної ефективності зубів
 9. герметизація фісур (природніх заглибин в емалі) молочних та постійних зубів
 10. вініри – «накладки», які фіксуються на передню поверхню зубів. Використовуються для відновлення естетичного вигляду передньої групи зубів при набутих або вроджених вадах

 «Клініко-Діагностичний Центр» — висококваліфіковані спеціалісти, сучасне обладнання та турбота про своїх клієнтів!

Ремінералізуюча терапія – напрям в стоматології, що сприяє збереженню цілісності емалі і запобігає карієсу.

Процедура виконується із застосуванням широкого спектру препаратів, що містять мінеральні речовини, які відновлюють природну твердість емалі.

Ремінералізуюча терапія входить в профілактичні заходи, що здійснюються в кабінеті. Також рекомендуємо мінералізуючу терапію в фізіотерапевтичному кабінеті клініки з допомогою електроферезу.

Показання до ремінералізації:

 • При аномаліях зубного ряду
 • Під час вагітності та годування малюка грудьми
 • Після закінчення ортодонтичного лікування з використання спеціальних конструкцій
 • Після процедури відбілювання та зняття зубних відкладень

Лікувальна ремінералізація показана пацієнтам з наявністю білих плям на зубах, недостатнім рівнем кальцію, фтору в організмі, флюороз, підвищена чутливість зубів.

При захворюваннях тканин парадонту доступні медикаментозні, інструментальні та фіз. процедури (дарсонвалізація), що забезпечують якісний, комплексний підхід до лікування.