Натисніть на номер, щоб зателефонувати x
+38-066-673-12-98
Натисніть на номер, щоб зателефонувати x
+38-067-946-22-17
Натисніть на номер, щоб зателефонувати x
+38-0342-52-71-31
Натисніть на номер, щоб зателефонувати x
+38-0342-52-76-66
Невропатолог - Клініко-діагностичний центр

Невропатолог

Головна Поліклініка Невропатолог

Міцна нервова система та психіка є одним з найважливіших чинників здоров’я усього організму, адже давно не секрет, що проблеми пов’язані з неврологією можуть стати причиною багатьох захворювань, серед яких: серцево-судинні хвороби, виразки шлунково — кишкової системи та навіть онкологічні захворювання.

Ритм сучасного життя та постійні стреси досить негативно впливають на нашу нервову систему, а хронічна втома, дратівливість, головний біль стають вірними супутниками людей. Все більша кількість осіб можуть стати вірогідною жертвою інсульту, деменції, неврозу та інших захворювань мозку, тому консультація лікаря-  невролога є одною з найзатребуваніших на сьогоднішній день.

Неврологія — це складна галузь медицини, яка займається причинами виникнення, розвитком, клінічними проявами, лікуванням та профілактикою неврологічних захворювань. Вивченням функціонування та проведення діагностики діяльності центральної і периферичної нервової системи займається лікар – невролог (невропатолог).

Захворювання нервової системи мають досить важкий характер перебігу та потребують висококваліфікованої медичної допомоги. У нашому центрі лікарі – неврологи  проводять лікування таких неврологічних хвороб:

 • головні болі, мігрень;
 • запаморочення (головокружіння);
 • лікування наслідків інсульту;
 • проведення реабілітації після інсульту;
 • болі в плечовому суглобі;
 • грижі міжхребцевих дисків;
 • міжреберна невралгія;
 • люмбалгія;
 • невроз, асенізація,безсоння,хронічна втома
 • невропатія лицевого нерва та інших периферичних нервів
 • епілепсія та судомні синдроми
 • різні види полінейропатій
 • хвороба Паркінсона

Головні болі, мігрень

Найчастіше причинами появи головного болю можуть служити відхилення в роботі центральної нервової системи, проблема судин головного мозку, метеорологічна залежність, емоційне та фізичне перевантаження, порушення сну, або часті стресові ситуації.

Сильні головні болі, або мігрень можуть супроводжуватись порушенням мови, координації рухів, погіршенням зору та появи уявних спалахів світла.

Основною метою лікування є перш за все усунення причин появи хворобливих відчуттів, зниження чутливості ЦНС та симптоматичне лікування. Для цього лікар — невропатолог може призначити фізіотерапевтичні процедури в парі з медикаментозним лікуванням та іншими методами.

Запаморочення (головокружіння)

Головокружіння проявляться з певних причин, серед яких можливі: порушення роботи нервової системи, інсульт мозочка та стовбуру мозку, епілепсія, мігрень та інші. Для ефективного лікування запаморочення проводиться комплексна діагностика з визначення причин та призначення комплексного лікування індивідуально для кожного пацієнта.

Лікування наслідків інсульту та проведення реабілітації

За статистикою майже у 80% людей, що пережили інсульт спостерігаються порушення мовної та рухової активності, при цьому у багатьох хворих відбувається спонтанне часткове або повне відновлення порушених функцій. Під лікуванням наслідків та реабілітацією розуміється проведення комплексних заходів (медичних, психологічних, фізіотерапевтичних), що направлені на відновлення втрачених в результаті хвороби або травми функцій.

Болі в плечовому суглобі, грижі міжхребцевих дисків та міжреберна невралгія

Лікування больових відчуттів в плечовому суглобі, міжреберної невралгії та гриж міжхребцевих дисків  передбачає зняття синдрому, та направлено на усунення основної причини. Зниження порушень цих функцій може здійснюватися консервативним і оперативним методом. Консервативне лікування передбачає медикаментозні препарати з фізіотерапією.

Невроз, асенізація

Серед найпоширеніших факторів, які сприяють виникненню неврозів та астенізації  виділяють перевтому, особливості та умови розвитку особистості, перенесені важкі захворювання, характер виховання, відносини в суспільстві. У лікуванні таких неврологічних хвороб застосовуються фітотерапія, психотерапія та консервативна терапія.

Варто зазначити, що будь – які захворювання нервової системи є надзвичайно небезпечними, а вчасне звернення до фахівця допоможе запобігти розвитку хронічного процесу.

Етапи проведення лікування захворювань нервової системи у нашому центрі проходить в кілька етапів:

 1. Діагностика. Невролог визначає стан пацієнта, важкість та стадію захворювання, загострення, чи ремісію.
 2. Лікування. Лікар призначає курс лікування, який підбирає індивідуально до кожного пацієнта із застосуванням різних методів.
 3. Оцінка ефективності. Невролог оцінює стан пацієнта, переносимість лікування, коригує терапію та продовжує курс до повного одужання, або стійкої ремісії.
 4. Реабілітація. Після позитивного результату, лікар призначає комплекс реабілітаційних заходів для відновлення функцій, це може бути лікувальна фізкультура, масаж, медикаментозна терапія зміна харчування, рухової активності чи режиму дня.

Пам’ятайте, не варто нехтувати регулярним обстеженням у фахівця невролога, адже кваліфікована консультація спеціаліста допоможе зберегти міцне здоров’я та спокійну нервову систему.

Наші невропатологи