Натисніть на номер, щоб зателефонувати x
+38-066-673-12-98
Натисніть на номер, щоб зателефонувати x
+38-067-946-22-17
Натисніть на номер, щоб зателефонувати x
+38-0342-52-71-31
Натисніть на номер, щоб зателефонувати x
+38-0342-52-76-66
Мамопластика - Клініко-діагностичний центр

Мамопластика

 

Мрії про красиві, пишні груди щоденно не дають спокою тисячам жінок. А про те, як зробити їх бездоганними і перетворити на предмет гордості, знає пластична хірургія. Операція по корекції молочної залози (мамоластика) – одна із найбільш затребуваних на ринку процедур естетичної медицини. Пластика грудей дозволить надати залозам привабливу форму і гармонійність, досконало змінивши всі косметичні дефекти.

Пластична хірургія в Івано-Франківську в Клініко-Діагностичному центріПластична хірургія в Івано-Франківську в Клініко-Діагностичному центрі

Пластична хірургія в Івано-ФранківськуПластична хірургія в Івано-Франківську

Показами до пластики грудей є:

 • Постлактаційна атрофія
 • Аплазія і амастія (часткова чи повна відсутність залозистої тканини грудей)
 • Гігантизм (надмірне збільшення структурних елементів і тканин молочних залоз)
 • Психологічна незадоволеність розміром і формою грудей
 • Асиметрія грудей
 • Пухлини, при яких проводиться часткове чи повне видалення грудей
 • Гіпоплазія молочних залоз

Види операцій

Операція для підтяжки грудей

Така операція необхідна пацієнткам, у яких з віком або внаслідок різкого зменшення ваги відбулося опущення грудей. Проведення даної хірургічної операції припіднімає груди на нормальну висоту, значно покращується і контур, і розмір молочних залоз. Зробивши мамопластику, жінка почуває себе здоровішою, красивішою і впевненою в собі.

Операція проводиться із застосуванням загального знеболення. Суть втручання полягає у перерозподілі об’єму молочних залоз так, щоб відновити потрібне положення соска і ареоли. Під час пластики хірург проводить видалення лишньої шкіри в нижній ділянці залоз. Груди зберігають свій попередній об’єм і робляться красивими і підтягнутими. Хірург може вибрати декілька способів підтяжки. Але найчастіше накладаються внутрішні розсмоктуючі шви, зовнішня рубцева лінія накладається в ділянці ареоли вертикально до підгрудної складки і в підгрудній складці.

Період реабілітації

Після закінчення операції пацієнтка залишається в клініці на 1-2 дні. Десь за тиждень можна буде повернутися до нормального способу життя. Під час реабілітації жінки носять спеціальний бюстгальтер. Кінцевий результат підтяжки грудей можна буде оцінити після 4-6 місяців.

Операція для збільшення грудей

Збільшити груди мріє значна кількість жіночого населення. Відмінний косметичний ефект цієї операції відобразився на її популярності. Сьогодні ця операція є однією із найбільш поширених, адже гарні пишні груди надають жінці впевненості в собі при спілкуванні з протилежною статтю.

Ендопротезування — операція, яка дозволяє збільшити груди, надати їм більш виразний і красивий контур. Під час операції використовуються силіконові ендопротези (імпланти)

Відмічають наступні покази до збільшення грудей:

 • Асиметрія молочних залоз
 • Невеликий розмір грудей
 • Обвисання грудей після родів

Операція є достатньо складною і тривалою, виконується під загальним наркозом. Хірург оцінює можливості пластики і місця для розрізів залежно від анатомічних особливостей і побажань пацієнтки:

 • Субареолярний ( по нижньому краю ареоли)
 • Субмамарний ( по підгрудній складці)
 • Аксілярний (в підпахвовій ділянці)

Імплант встановлюється під великий грудний м’яз і частково під залозу, що призводить до збільшення залози без порушення її форми. На ринку є велика кількість імплантів різних розмірів та форми. Як правило хірург замовляє у фірми-виробника кілька пар імплантів і кінцево визначається із видом і розміром протеза під час операції, враховуючи індивідуальні анатомічні особливості пацієнтки.

Операція для зменшення грудей (редукційна мамопластика)

Деколи надто великі груди причиняють деякі незручності, призводять до порушення сну, опрілостей в субмамарних ділянках, створюють велике навантаження на хребет, викликаючи болі в спині, створюють психологічний дискомфорт. В таких випадках проводиться зменшення грудей, результатом якого є легкість у виборі одягу і прекрасне самопочуття. Операція проводиться з використанням загального знеболення у стаціонарних умовах. Суть операції полягає у видаленні лишнього об’єму залоз та переміщенні сосково-ареолярного комплексу на вищий рівень.

Період реабілітації

Після закінчення операції на молочних залозах пацієнтка залишається в клініці на 1-2 дні. Десь за тиждень можна буде повернутися до нормального способу життя. Шви знімаються на 10 день. Під час реабілітації жінки носять спеціальний бюстгальтер. Кінцевий результат операції можна буде оцінити після 4-6 місяців.

Протипоказання до пластики грудей

 • Онкологічні захворювання грудей (Жінкам після 40 років бажано зробити мамографію, при потребі консультація мамолога, доброякісні новоутворення можуть бути видалені під час проведення пластики)
 • Молодий вік (до 18 років)
 • Цукровий діабет
 • Порушення згортання крові
 • Хронічні обструктивні захворювання легень
 • Важкі системні захворювання

В групу відносного ризику щодо мамомластики можна віднести жінок, які ще збираються народжувати, оскільки після родів і лактації форма грудей може змінитись і треба буде робити повторну операцію