• Рус
 • Укр
 • Eng
Діагностика
Поліклініка
Стаціонар
Оперативне лікування
Пластична хірургія
 • Лікування в Ізраїлі
 • Лікування варикозу
 • Лікування атеросклерозу
 • Реабілітаційне відділення
  Центр краси
 • Xарчова Непереносимість
 • Напротехнологія
 • Прайс
 • Напишіть нам
 • Контакти
 • Віртуальний тур клінікою
  Лікування болю в плечі, спині та шиї

  Міофасціальні синдроми (тригерні точки)

  Лікування болю в плечі, спині та шиї за допомогою Ударно-хвильової терапії.

  Лікування болю в шиї, плечі, спині і попереку методом ударно-хвильової терапії на сьогоднішній день найбільш ефективний безопераційний метод серед багатьох інших, які використовуються в сучасній медицині. Час від часу, всі ми страждаємо від болю, що виникає в м'язах шиї, плеча і попереку. Але не всі ми усвідомлюємо, що насправді всі ці страждання зовсім необов'язкові і за це можна дякувати революційному лікуванню, що зветься ударно-хвильова терапія, яка може допомогти навіть при самих незгасаючих і довготривалих м'язових проблемах.

  Біль в попереку - це захворювання, яке вражає більше двох третин населення у віці старше 14 років. І так як наші плечі стають більш натягнутими і напруженими, така проста дія як надягання светра стає справжнім випробуванням на фізичну витривалість. Навіть зав'язування шнурків на черевиках вимагає навичок і збалансованості циркового акробата. Але цей біль і страждання виникають в результаті чогось на перший погляд незначущого, що виявляється майже непомітним - розтягуванням або опуклістю, яка розвивається через деякий час в постійне джерело болю і перетворюється для людини на справжню агонію. Біль, пов'язана з рухом, зазвичай обумовлена ​​подразненими м'язами. Використовуючи ударно-хвильову терапію, тригерні точки, які заподіюють біль, лікуються радіальними ударними хвилями.

  Що таке тригерні точки і яка причина їх появи?

  Тригерні точки можуть відчуватися як щільні ділянки м'язів або вузли, де наростає біль. Це, як правило, означає початок одіссеї по світу медицини, коли страждаючого пацієнта починають направляти від одного фахівця до іншого: від ортопедів до радіологів, до фізіотерапевтів і т.д.. Але найсумнішим для пацієнта залишається той факт, що ці фахівці навряд чи можуть допомогти йому в зменшенні болю. Коли провалюються і інші методи, багато пацієнтів з хронічним, але ще необгрунтованим болем припускають, що причина можливо психологічна, і тому звертаються до психолога.

  На щастя, для більшості пацієнтів причина їх болю менш драматична і пояснюється досить просто: тригерні точки. Тригерні точки є найпоширенішою причиною хронічного м'язового болю і вони можуть привести до цілої безлічі хворобливих відчуттів. Це відбувається лише тому, що тригерні точки можна побачити за допомогою ультразвукових сканерів і рентгенів і що вони майже повністю ігноруються медичним співтовариством. Скутий, хворобливий рух обґрунтовується як побічний ефект процесу старіння і лікується болезаспокійливими засобами.

  Тригерні точки отримали свою назву від того факту, що при торканні до них вони викликають сильний біль у пацієнта. Іноді цей біль настільки сильний, що людина може закричати. Тригерні точки постійно вкорочують м'язові волокна, що робить їх наявність відчутним в формі болючих областей м'язів. Метаболічна активність цих м'язових клітин руйнується. Медичне назва тригерних точок - міофасціальні тригерні точки (вузли) або міофасціальний синдром (хворобливий стан, що вражає м'язи і фасції). Якщо в м'язі знаходиться більше однієї критичної точки, то весь м'яз напружується, створюючи деяку скутість в шиї і спині, яка добре нам знайома. Для досвідченого терапевта, тригерні точки ідентифікуються як невеликі вузли, тверді або товсті смужки м'язів. У хронічних випадках все більше і більше цих тригерних точок розвиваються до тих пір, поки цілі м'язові групи не напружуються і рух стає скутим і болючим. До всього, сполучна тканина стає твердою і чутливої ​​через зростаючу кількість продуктів розпаду, які збираються в ній. Внаслідок втрати м'язом своєї сили через тригерні точки, інші м'язи автоматично працюють сильніше для компенсації цього стану і забезпечення продовження руху. Все це породжує замкнуте коло, яке призводить до ослаблення постави і надмірному навантаженні на частини тіла і виливається в проблеми з суглобами і хрящами, напруженими м'язами і т.д. До того ж до локалізованої області напруги, тригерними точками можуть загострюватися і інші незв'язані скарги. Це називають иррадіюючим болем і вона не піддається ніякій логіці, що ускладнює її діагностування. Тригерні точки можуть також викликати неприємні відчуття, такі як холодні руки і ноги або поколювання в кінцівках.

  Лікування болю в плечі, спині і попереку ударно-хвильовою терапією

  Одним з найпоширеніших способів зменшення м'язового болю є мануальна терапія. Для отримання більш-менш вираженого полегшення, необхідно не менше 10 сеансів масажу, що тягне за собою значні часові та фінансові витрати.

  Радіальна ударно-хвильова терапія допомагає позбутися від напруги в м'язах, скутості і болю вже з першого сеансу всього за 10 - 15 хвилин. Під час процедури доктор впливає на тригерні точки спеціальними насадками, що застосовуються спеціально для розслаблення м'язів і усунення тригерних "вузлів". Після процедури ударно-хвильової терапії пацієнту обробляють всі проблемні зони вібротерапією за швейцарською технологією V-Actor. Такий комплексний підхід в застосуванні ударно-хвильової терапії та вібротерапії дає миттєвий результат - біль і скутість зникає, м'язи повертаються в здоровий стан. Безсумнівно, туди, куди не можуть дістати пальці масажиста, з успіхом проникає ударна хвиля. Крім того, ефекти і вплив ударних хвиль незрівнянно ширші і більш значущі за своїми фізичними властивостями в порівнянні зі звичайним масажем.

  Тому якщо Ви :

  • Відчуваєте постійний, ниючий біль у м`язах;
  • Не можете насолоджуватись своїм життям, бо постійний м`язовий біль виснажує Вас;
  • Ви не можете якісно виконувати свою роботу, а також відчути релакс після трудового дня вдома, бо біль став вашим постійним і незмінним супутником.

  Чекаємо на Вас у КДЦ наші спеціалісти з радістю допоможуть Вам попрощатися з болем і усунути його з Вашого життя.

   

  Наші партнери