• Рус
 • Укр
 • Eng
Діагностика
Поліклініка
Стаціонар
Оперативне лікування
Пластична хірургія
 • Лікування в Ізраїлі
 • Лікування варикозу
 • Лікування атеросклерозу
 • Реабілітаційне відділення
  Центр краси
 • Xарчова Непереносимість
 • Напротехнологія
 • Прайс
 • Напишіть нам
 • Контакти
 • Віртуальний тур клінікою
  Міофасціальний масаж-запорука вашого здоров’я!

  Міофасціальний масаж - це техніка масажу, яка впливає не на м'язи, а на фасції, що оточують м'язи (оболонки зі сполучної тканини, які утворюють футляри для м'язів). Особливість методу полягає в тому, що можна домогтися повного розслаблення однієї або групи м'язів, які знаходяться в стані спазму (затиску, напруги). Поверхневі або підшкірні фасції розташовуються під шаром підшкірного, жиру і саме на них впливає масаж.

  Головна ціль масажу - позбавити людину від міофасціального больового синдрому (МБС), який проявляється спазмом м'язів. Через занадто велике навантаження в м'язовій тканині виникає сильна напруга і активізуються тригерні точки (хворобливі ущільнення). Причини виникнення - прямий удар м'язів або розтягнення. Для спортсменів часта причина активізації тригерів - невдалий поворот, кидок, стрибок і т.д. . Різкі активні рухи також згубно позначаються на не розігрітих м'язах. Однак міофасціальний масаж показаний не тільки при травмах - він корисний всім, особливо спортсменам або людям котрі піддаються важким фізичним навантаженням, для більш ефективної роботи м'язів.

  Якщо міофасціальна біль, на перший погляд, носить чисто функціональний характер, то постає питання, а чи потрібно взагалі її лікувати? Адже спазм м'яза рано чи пізно мине сам по собі, і біль зникне без лікування. Насправді, все не так безневинно, як здається. По-перше, в спазмованому м'язі розвивається кисневе голодування і порушується обмін речовин, що при вираженому і тривалому спазмі призводить до дегенерації м'язових волокон і запальним процесам. Без лікування або при неправильному лікуванні міофасціальна біль може перерости в хронічну форму.

  М'язи тіла покриті сполучною тканиною і утворюють велику міофасціальну мережу. Дія міофасціального масажу направлено на м'язову і нервову системи. Тиск, який чиниться масажистом або при самомасажі, орієнтований на фасції м'язів, що робить їх більш гнучкими і сприяє відновленню функцій. Цей масаж особливо впливає на тканинні рідини, «мастило» м'язів, завдяки чому поліпшується рух крові в організмі. Кровообіг краще працює за рахунок вивільнення частини сполучної тканини (фасції), яка покриває м'язи, і зняття напруги і застою. Особливу користь такі дії приносять спортсменам. М'язовий «мотор» дозволяє краще справлятися з великим фізичним навантаженням і запобігає м’язовим травми. Ось чому міофасціальний масаж особливо рекомендується людям, що активно тренуються.

  Протипоказання при проведенні міафасціального масажу такі ж, як і у звичайного: запальні процеси в ділянках тіла, онкологічні захворювання і проблеми з судинами. В іншому ж він показаний всім, спортсменам - в першу чергу, оскільки він допомагає швидко відновити правильні і безболісні руху і підвищує продуктивність тренувань.

  Глибокий вплив на фасції і м'язи руйнує спазмовані вузли або розслабляє напружені м'язи і спайки, які утворюються між м’язовими шарами. Міофасціальний масаж відновлює нормальний кровообіг і здоров'я тканин. Однак його ефект поширюється ще далі. Наприклад, якщо робити його регулярно, то у вас покращиться постава, координація рухів, а значить і спортивні досягнення, і якість життя в цілому.

  Тому ми з великим задоволення пропонуємо Вам спробувати щось кардинально нове і ефективне. Подаруйте собі та своїм м’язам можливість відпочити та розслабитись і ми впевненні що Ви не пошкодуєте! До зустрічі у КДЦ!

   

  Наші партнери